Serwery Counter-Strike 1.6

• Nazwa serwera

• IP

• Rodzaj

• Sloty

• Stan

• AmxBans

• HLTV

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kilka propozycji zmian !
PostNapisane: 14 sty 2016, o 12:38 

Cześć, mam kilka propozycji zmian, które na pewno poprawiłyby gre na serwerze :)

1. Zakaz robienia kamp tzw. "dark", według mnie kampa nie ma sensu, dlaczego ? Musi wbijać tylko jedna osoba, a niestety wtedy przejście takiej kampy jest niemożliwe.

2. Wgrać plugin dzięki któremu Zombie będzie "bez ciała" (można przez siebie przechodzić) , chodzi o to żeby nie było sytuacji w których ktoś się podsadza lub blokuje wejście do kampy.

(Jeśli zostanie spełniony punkt 2, to wiadome, że nie będzie trzeba zakazywać "darka")

Na razie to wszystko, może jeszcze coś mi się przypomni to napiszę :)

Tytuł: Re: Kilka propozycji zmian !
PostNapisane: 14 sty 2016, o 12:48 

Platforma: Steam
1. Jak dla mnie ta kampa jest do przejścia, spokojnie można samemu ją przejść.
2. Bezsensu, jak na HS ktoś antybuga nie będzie miał, a jedni zm wejdzie w drugie to się będą bugowac, dodatkowo będziesz strzelał w dwa zm :P

Zresztą z tego co pamiętam była propozycja odnośnie tego pluginu i chyba została odrzucona

Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić i naprawić w swoim życiu. Najważniejsze, żeby pogodzić się z samym sobą i całym światem.
Nie wszystko stracone.

PostNapisane: 14 sty 2016, o 13:23 

Magiczny` napisał(a):
1. Jak dla mnie ta kampa jest do przejścia, spokojnie można samemu ją przejść.
2. Bezsensu, jak na HS ktoś antybuga nie będzie miał, a jedni zm wejdzie w drugie to się będą bugowac, dodatkowo będziesz strzelał w dwa zm :P

Zresztą z tego co pamiętam była propozycja odnośnie tego pluginu i chyba została odrzucona

Spokojnie samemu można przejść ? Dobre, już troche gram na tym servie i chyba wiem co mówię, a po drugie o co chodzi z tym bugowaniem zombie jeśli jedno wejdzie w drugie bo nie rozumiem ? To, że będę strzelała we dwóch zombie to chyba wiadome ^^

PostNapisane: 14 sty 2016, o 14:10 

Platforma: Steam
Kampe da się przejść, może nie na raz i samemu, ale we dwóch przy użyciu głowy i współpracy, a z shopem bez problemu.

Przenikanie było już proponowane, nie mogę znaleźć nigdzie tematu o tym dlatego napiszę jeszcze raz.

Nie będzie to wprowadzone ponieważ nie wprowadza to niczego sensownego do gry. To co opisałeś jest zakazane regulaminem i gdy serwer będzie normalnie funkcjonował będzie pilnowane przez adminów i karane banami.
Poza tym przenikanie jest problematyczne bo ciężko ustawić sensowne obrażenia dla osób które są w tym samym miejscu. Gdy strzelasz w grupę dostaje tylko jedna osoba, przez co nie ma żadnego problemu z przejściem kampy, a CT ma problem z zabiciem jakiegokolwiek zombie bo nie strzela w jednego konkretnego pierwszego tylko w jakiegoś którego akurat trafi z grupy. Dla osób które grają długo na serwerze przejście przez przeszkody z takimi duszkami nie będzie stanowiło żadnego problemu, bo pokona ona przeszkody prze żadnych przeszkód, a tak zawsze jest szansa że ktoś przed nim go spowolni przyblokuje albo zepchnie przypadkowo. Takich sytuacji w których takie przenikanie zwiększa bardzo przewagę zombie na ct jest bardzo dużo, a argumentów za są dosłownie 2 przy czym z jednym można poradzić sobie samemu stosując antybuga a drugiego - podsadzania mają pilnować admini. Współpraca przez blokowanie jest (była) naprawdę rzadka.

Jeszcze mi się przypomniało, jeśli zombie wejdą do Ciebie na kampe teraz możesz stanąć w rogu i przy odrobinie szczęścia bić będzie cię tylko jeden i jeśli będzie miał już mało HP możesz go dobić i zdobyć fraga bo będzie on blokował pozostałe zombie, w przypadku duszków bić będą Cię wszyscy a ty będziesz bił jakiegoś nie koniecznie tego którego chciałeś dobić.

Temat uważam za wyczerpany i zamykam, jak coś to pisz na PW to go otworzę jeśli chcesz coś dodać.

Obrazek Obrazek

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]